Yapımcılığını Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment’ın yaptığı oyunun geliri, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde Adıyaman’da hayatını kaybeden ‘Şampiyon Melekler Takımı’ adına kurulan Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne bağışlandı.
Related Posts
Uğur Güneş’in memleketini ilk kez duyanlar şaşırıyor! Bakın Uğur Güneş nereliymiş…
Ünlü oyuncu Uğur Güneş’in memleketini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte başarılı oyuncunun memleketi..
Sirtakide Tabak Kırmak Yasaklandı, Yerini Türk Karanfili Aldı
Antalya’da, yeni yıl ve Noel kutlamaları kapsamında Avrupa ülkelerine kesme çiçek sevkiyatı başladı. Yeni yıl ve Noel kutlamaları için son 3 yıldır Yunanistan’a yapılan kesme çiçek ihracatı, diğer ülkelere göre farklı gerçekleşiyor. Avrupa Birliği …
Avcılar’da kadınlar, halı sahada sosyalleşiyor
Kadınlar için futbol deneyimini ilk kez yaşamak isteyenler, Arkadaşını Al Gel Platformu’nun organizasyonlarıyla bir araya geliyor. Halı sahada skor tutulmadan keyifli bir maç yaparak eğleniyorlar ve sosyalleşiyorlar.